Nitya Pro

Niedualność dla profesjonalistów,
którzy wspierają i inspirują innych.

Bezpłatny webinar - 16 KWIETNIA 2024

8 tygodni
• Satsang na żywo i online •
1:1 Nitya

Od dłuższego czasu kiełkowała we mnie idea stworzenia programu dedykowanego profesjonalistom, którzy angażują się we wsparcie i inspirację innych ludzi. Mam na myśli takie profesje jak terapeuci, nauczyciele, trenerzy, instruktorzy jogi czy medytacji, autorzy, mówcy, artyści, liderzy opinii publicznej, liderzy organizacji i wszelkie zawody związane z pielęgnacją dobrostanu psychicznego i fizycznego, zarówno jednostki, jak i społeczności.

Po jednym z retreatów na prośbę uczestników zobowiązałam się przygotować taki warsztat. Mamy dziś do czynienia z większą ilością bodźców niż kiedykolwiek w historii. Umiejętność resetowania swojego umysłu, przywracania się do stanu naturalnego jest dziś wyjątkowo potrzebna. Satsang, którym zajmuje się od ponad 10 lat to intuicyjne narzędzie, które bezwysiłkowo kieruje uwagę na wewnętrzny potencjał, który jest stały, wolny, z którego możecie czerpać naturalną siłę, umożliwiającą przepływ bez mentalizowania, zaangażowania w historię i wydatkowania własnej energii.

Zapraszam Was na warsztat “Nitya Pro”, w którym poprzez satsang nauczymy się chronić i rozwijać własne zasoby, co przełoży się na efekty naszej pracy, ale też na wasz spokój i regenerację poza nią. 

Co zyskasz:

 • narzędzia do szybkiego przywracania równowagi wewnętrznej
 • umiejętność dbania o swoje zasoby podczas pracy z ludźmi
 • wyjście poza ego, praca, która idzie z głębi 
 • satysfakcję z pracy, która, przestanie być wysiłkiem intelektualnym, emocjonalnym i fizycznym, 
 • czerpanie ze źródła, poszerzenie świadomości: jak nie przenosić zmęczenia i tematów związanych z pracą do domu
 • radość życia i spokój, które udzielają się otoczeniu: rodzinie i ludziom, z którymi ma styk.
 • wsparcie energii grupy
 • wsparcie i prowadzenie Nityi

Celem programu “Nitya Pro” jest zapoznanie z niedualnością jako metapoziomem postrzegania i doświadczania życia.

Niedualność nie jest religią ani filozoficznym konceptem, jest uniwersalna i ma na celu zauważenie, że nie jesteśmy tylko ciałem i umysłem. Dzięki zrozumieniu i dostrzeżeniu tej perspektywy potrafimy zdystansować się do naszych myśli, przepuszczać przez siebie okoliczności zewnętrzne oraz nie zużywać energii fizycznej czy emocjonalnej podczas pracy i życia codziennego. 

O prowadzącej:

Nitya Patrycja Pruchnik jest pierwszą w Polsce nauczycielką medytacji w nurcie niedualności. Na swoich spotkaniach, od przeszło 12 lat wskazuje na szczęście i spokój, które są zawsze dostępne, niezależne od okoliczności, a jednocześnie wspólne wszystkim ludziom. Poprowadziła już ponad 80 tygodniowych odosobnień medytacyjnych i kilkaset spotkań, wykładów i prelekcji na temat przebudzenia i wolności. Jest autorką książek na temat oświecenia i medytacji, które zostały tłumaczone na obce języki. Swym odkryciem dzieli się z ludźmi na całym świecie. Z wykształcenia socjolożka i pianistka.

„Jedynym sposobem na wprowadzenie realnej zmiany w świecie i pomaganie innym jest wprowadzenie najpierw harmonii i spokoju we własnym wnętrzu”

Pakiet Nitya Pro 8 tygodni

› start - 15 maja

Otwarcie zamkniętej grupy na facebooku

› weekendowe spotkanie na żywo 25-26 maja

Samo Centrum Wszechświata, Warszawa

 • Sobota 11:00-19:00
 • Niedziela 10:00-14:00

Program weekendu: satsang, medytacja, sharing w grupie, Q&A z Nityą – niedualna perspektywa.

› poniedziałkowe spotkania on-line

W grupie na Zoom (satsang z Nityą, Q&A, sharing):

 • 18:00-20:00, 10 czerwca: Zoom Grupowy z Nityą
 • 18:00-19:15, 17 czerwca: Zoom Sharing (podgrupy 5-osobowe)
 •  18:00-20:00, 24 czerwca: Zoom Grupowy z Nityą
 • 18:00-19:15, 1 lipca, Zoom Sharing  (podgrupy 5-osobowe)
 • 18:00-19:15, 8 lipca, Zoom Sharing   (podgrupy 5-osobowe)
 • 18:00-20:00, 15 lipca, Zoom dla grupy z Nityą

Do jednego z poniedziałkowych zoomów dołączy gość specjalny – informację podamy w trakcie programu.

› Spotkanie mentorskie 1:1 z Patrycją

1 x 30 minut – termin do wyboru.

› Regularna praktyka medytacji

Poprzez kurs “Powrót do siebie” autorstwa Nityi dostępny na apce:

 • W każdą środę pojawi się dedykowana medytacja prowadzona
 • W każdą niedzielę pojawi się rozdział audiobooka “Oświecenie 24h” 
Cena 8-tygodniowego pakietu Nitya Pro wynosi 2800 zł.

Lokalizacja warszatu

Samo Centrum Wszechświata

Nie ma drugiego takiego miejsca na mapie Warszawy. Na mapie Polski. Na mapie Wszechświata! Zajęcia taneczne, aktorskie, relaksacyjne, sesje coachingowe, studio fotograficzne, strefa beauty i szeroko zakrojone projekty prospołeczne jak zajęcia dla seniorów czy opieka nad dziećmi… I to wszystko w jednym, kameralnym miejscu. Centrum mieści się w przedwojennej kamienicy przy ulicy Chłodnej. 

Twórcy tej przestrzeni postanowili na nowo tchnąć ducha sztuki w kamienice, w której przed laty mieściło się kino „Czary”.  Aranżacja wnętrza budynku od samego wejścia przenosi do przedwojennych czasów. Wysokie, jasne pomieszczenia oddają industrialny klimat niegdyś mieszczącej się w tym miejscu fabryki, a dekoracyjna sztukateria dodaje mu klasy i elegancji.

Wasze opinie

Patrzenie na świat zmieniło się o 180 stopni. Jako terapeuta pracy w kryzysie zupełnie inaczej postrzegam moich pacjentów i nie widzę dosłowności tego, co oni przeżyli. Widzę film życia. I wskazuję im drogę do odnalezienia spokoju w sobie. Osadzeniu się w świadomości, która nietknięta.

Asia Pe

Dzięki satsangowi odpoczywam do "siebie", wyciszam umysł, znajduję spokój, ciszę i ukojenie, gdy zdarzenia ściągają mnie w dół. Czuję lekkość i mogę się zdystansować do wszystkiego, co się wydarza. Potrafię być uważna i obecna w chwili, tu i teraz.

Sylwia Strzelecka

Dla mnie bycie w przestrzeni satsangu lub odsłuchiwanie go powoduje takie natychmiastowe połączenie z obecnością i daje uczucie, że wszystko, czego potrzebuję już jest w tym momencie, a moje ciało i umysł doznają uczucia ulgi i łączności z wszechświatem. Dziękuję, że jesteś.

Katarzyna Sobór

Nityo, wysłuchałam moc Twoich Satsangów i też dane mi było uczestniczyć w Dojo na odosobnieniu z Tobą. Satsang zmienił moją perspektywę i nic już nie jest tym, czym było wcześniej. Nieustająco przynosi poczucie ulgi i coraz większego "luzu". To tak, jakbyś dała mi jakieś specjalne okulary albo super obiektyw, by móc spoglądać szerzej. Czasem okulary spadają z trzaskiem i jest jakaś afera, ale to już i tak jest widziane. Dziękuję, że jesteś.

Ania Skrzynkowaska

Poprzez satsang potrafię się rozkoszować sobą, głębią, która jest w nas. Potrafię zatrzymać czas i trwać w tym, w każdym momencie. W ten sposób poszerzam swoją świadomość, aż staję się niczym. Kiedy włączam sobie Twoje medytacje, odpoczywam i jeszcze bardziej zagęszczam się w swoim centrum.

Anna Rudzik

Oj mnie dało spotkanie z Tobą bardzo dużo. To było, myślę, że nie przesadzę, najważniejsze spotkanie mojego życia. Nie zawsze udaje mi się patrzeć na świat i siebie z tej pięknej perspektywy świadomości, ale mam 100 razy większy dystans do samej siebie i swoich myśli, lepiej rozumiem zachowania innych osób. 100 terapii nie da tego, co jedno spotkanie z Tobą. Zrozumiałam ten mechanizm w nas, który tak naprawdę sprawiał, że człowiek cierpiał. Jestem za to spotkanie wdzięczna każdego dnia

Agnieszka Paul

Satsang to dla mnie największa wolność, jedyne, co daje mi spełnienie. Koniec poszukiwania szczęścia na zewnątrz, a bycie w pełni w każdych warunkach. Sprawia, że czuję Jedność ze wszystkim, co istnieje. To dla mnie również pozwolenie sobie w końcu na bycie człowiekiem! Nitya jesteś cudowną nauczycielką - gdyby nie spotkania z Tobą, utknęłabym w poczuciu, że to "ja" się obudziłam i męczyłabym ten organizm oświeceniem. Ogromna wdzięczność.

Ania Mikolajczyk

Przełomowym momentem było, gdy usłyszałam od Ciebie "niech Hanna zejdzie z drogi" - nie znalazłam Hanny i to było uwalniające. A potem rozpoznanie przyszło w słowach "to, co widzisz, nie jest tym, co widzi". Życie wydarza się i wyraża, jak chce.

Hanna Kromrych

Dołącz do Nitya Pro

Cena 8-tygodniowego pakietu Nitya Pro wynosi 2800 zł. Wypełnij aplikację do udziału programie:

pl_PL