Porozmawiajmy

Czujesz potrzebę skontaktowania się z nami?
Napisz wiadomość na: info@nitya.pl

Być może interesują Cię szczegóły dotyczące spotkań z Nityą, chcesz nawiązać współpracę, być częścią zespołu organizującego wydarzenia lub masz propozycję medialną na spotkanie z Nityą – po prostu napisz. Dołożymy wszelkich starań, aby wyjść naprzeciw Twoim potrzebom i pytaniom. 

Nitya jest otwarta na dzielenie się swoją wiedzą i doświadczeniem. To mówczyni, gotowa na wystąpienia, wykłady i wywiady. Jej misją jest zapraszanie do poznania niedualności, zakończenie poszukiwań szczęścia oraz pomoc w odzyskaniu wolności.

Masz pomysł na spotkanie? Napisz do nas. Rozważymy każdą propozycję.

Dołącz do społeczności

Zapisz się do newslettera, odbierz darmową medytację audio z kojącą muzyką w tle i poczuj spokój.

Wesprzyj nas

Zachęcamy do współtworzenia misji Nityi. Wspierając finansowo nas i naszą pracę, realnie przyczyniasz się do szerzenia przebudzenia i wolności. Dzięki Tobie możemy publikować nagrania oraz dotrzeć z niedualnym przekazem do ludzi na całym świecie. Twoje wsparcie jest dla nas bardzo ważne. Z kolei my odwdzięczymy się dostępem do niepublikowanych w innych miejscach treści, nagrań video, abyś mógł jeszcze skuteczniej pogłębiać proces poznawania siebie na drodze do wolności, harmonii i szczęścia. Dziękujemy!

pl_PL