Webinar
zatrzymaj się
środa 17 września, godzina 19:00
Wysiłek oznacza, że nie zrozumiałeś, dlatego podejmujesz wysiłek. Przestań się poruszać a woda stanie się spokojna.
Na co dzień często doświadczamy natłoku myśli, ciągłej analizy i chęci kontroli rzeczywistości. Pęd życia, nieustanne działanie i wewnętrzne napięcie sprawiają, że oddalamy się od prostoty obecnego momentu.
Co by się stało, gdybyś na chwilę się zatrzymał?
- Jak odpocząć od nieustannego przetwarzania i wrócić do prostego bycia?
- W jaki sposób zatrzymać się i odkryć spokój, który nie zależy od warunków zewnętrznych?
- Jak doświadczyć chwili takiej, jaka jest – bez walki, bez poprawiania?
Dziękujemy
Wszystkie niezbędne informacje wyślemy przed spotkaniem na Twój adres email.
Link do dzisiejszego webinaru:
https://us06web.zoom.us/j/8091610448?pwd=LgaOUg7ZUXk4f8A4zqcVXvmkHbRcxA.1
» Zapisz go koniecznie na później «
Identyfikator spotkania: 839 8980 2503
Kod dostępu: Satsang123
Webinar już się odbył, ale cieszymy się, że jesteś tu z nami. Zaglądaj do swojej skrzynki – będziemy dawać znać o kolejnych spotkaniach.
Nitya Patrycja Pruchnik
Nazywam się Nitya Patrycja Pruchnik. 13 lat temu zaczęłam prowadzić pierwsze w Polsce satsangi i medytacje niedualne. Tysiące osób zaufało mi, biorąc udział w spotkaniach i odosobnieniach ze mną.
Jestem autorką książek i wykładów na temat przebudzenia. Nauczam w nurcie niedualności, wskazując na radość i spokój, niezależne od okoliczności. Uwidaczniając tym samym prostotę i ulgę w życiowym doświadczeniu, po tym jak rozpoznajemy istotę naszego istnienia.
Fundamentem mojego przekazu jest Satsang. Są to spotkania medytacyjne oparte na dialogu z nauczycielem. Z wykształcenia jestem pianistką i socjolożką.
Spotkaj się z nami na Odosobnieniach
Czym jest Odosobnienie?
Od-osobnienie, schronienie, zacisze, odpoczynek. Bezpieczna przestrzeń. Podczas odosobnienia dystansujesz się od nawykowych działań i nadmiernej ilości bodźców. Powracasz do wewnętrznego spokoju. Dotykasz tego, co w Tobie wieczne i żywe. Spoglądasz do wnętrza. Nie ma nic do zrobienia. Ulga.
Odosobnienie nie oznacza izolacji od innych ludzi. Odosobnienie oznacza odpoczynek od koncepcji siebie. W żywej obecności rozpływają się złudzenia. Stajemy nadzy, w totalnej wolności i w ten sposób się odosabniamy.
Podczas odosobnienia zaleca się pozostawanie w ciszy. Chętni mogą oddać telefon i potraktować ten czas jako cyfrowy detoks.