Poznań – Satsang, medytacja, Ecstatic Dance

OPIS WYDARZENIA 

Czy brakuje Ci radości i spełnienia? Czujesz, że codzienne troski Cię pochłaniają? Ciągle gonisz za czymś, ale nie możesz tego osiągnąć?
Być może nadszedł właściwy moment, aby odkryć w sobie spokój i harmonię, które są źródłem szczęścia. To, czego szukasz, zawsze było dostępne dla Ciebie.
Zapraszam Cię do spotkania ze sobą, z Twoją prawdziwą istotą i źródłem wewnętrznego potencjału. Poprzez Satsang, medytację oraz Ecstatic Dance przypomnimy sobie to, co w nas wieczne. Powrócimy do głębokiego odprężenia i odnajdziemy radość z życia, która ukryta jest w każdym z nas.

Nitya Patrycja Pruchnik jest pierwszą w Polsce nauczycielką medytacji w nurcie niedualności. Spotyka się z ludźmi poszukującymi odpowiedzi na najważniejsze pytania, gotowych odkrywać prawdę o sobie, otwartych na zgłębianie natury rzeczywistości. Jej niedualny przekaz jest uniwersalny i pozareligijny. Wskazuje na szczęście i spokój, które są zawsze dostępne, niezależne od okoliczności, a jednocześnie wspólne wszystkim ludziom. 

PLAN WYDARZENIA 

Sobota: 
14:00 – Medytacja 
16:00 – Satsang 
18:30 – Ecstatic Dance

Niedziela: 
10:00 – Medytacja 
12:00 – Satsang 

Prosimy aby na każde spotkanie przyjść wcześniej i zająć miejsce na sali. My zadbamy o to żeby ten czas był miły dzięki specjalnie dobranej playliście.  
Na miejscu dostępne są krzesła. Jeśli wolisz to zabierz ze sobą matę lub poduszkę do siedzenia. 

>>BILET NA WYDARZENIE<< 

OPŁATY 

450 zł – pełny koszt 5 spotkań 

REZERWACJA

Liczba miejsc na Satsangu jest ograniczona. Warunkiem rezerwacji miejsca jest wpłacenie całej kwoty – w wysokości 450 zł. O zarezerwowaniu miejsca będzie decydować kolejność wpłat.

Jeśli dokonujesz zakupu na firmę, bardzo proszę o wpisanie numeru NIP w odpowiedniej rubryce. 

>>BILET NA WYDARZENIE<<

REGULAMIN

Biorąc udział w Odosobnieniu z Nityą oświadczasz, że zapoznałaś / zapoznałeś się z treścią Regulaminu i akceptujesz jego postanowienia.

Treść Regulaminu

WARUNKI REZYGNACJI

* Bez możliwości zwrotu w przypadku rezygnacji na dwa tygodnie przed wydarzeniem (do 2 lutego 2024r.)

KONTAKT

Pytania prosimy kierować na adres info@nitya.pl

(W tytule maila prosimy wpisać: Satsang Poznań, imię i nazwisko).

Czekamy na Ciebie z miłością! Do zobaczenia już wkrótce!

Nitya & Team 

Kiedy?

17.02.2024 -
18.02.2024

Gdzie?

Poznań - Concordia Design, Zwierzyniecka 3, 60-813
pl_PL