Satsang i medytacja w Gdańsku

Opis wydarzenia

Zapraszamy na weekend z niedualnością w Arche Dwór Uphagena w Gdańsku, w dniach 11-12 maja 2024r. 

“Spokój jest Twoim naturalnym prawem. Tym, czym w istocie jesteś. Umysł jest tym, co go przesłania. Podobnie jak chmury zakrywają Niebo. “

Nitya od przeszło 10 lat wskazuje na szczęście i spokój, które są zawsze dostępne, niezależne od okoliczności, a jednocześnie wspólne wszystkim ludziom. W trakcie spotkania poprzez medytację oraz rozmowę pokazuje jak odkryć w sobie wolność, lekkość i radość oraz zakończyć mentalne cierpienie, które dotyczy tak wielu ludzi. Każdy z nas ma w sobie ten potencjał, wystarczy tylko przekierować uważność w odpowiednią stronę. 

Czym jest niedualność?

Jest perspektywą, która wskazuje na rzeczywistość przed słowami, czyli obecność dla wszelkich wyrażających się zjawisk. Jest spojrzeniem, które nie dzieli świata na niezależnych nas opierających się na ego, pokazuje, że jesteśmy czymś więcej niż tylko ciałem, które jest manifestacją świadomości. 

Zapraszam Cię do spojrzenia właśnie w tę stronę, gdzie poprzez pełną obecność doznajesz ukojenia i spokoju niezależnie od świata zewnętrznego. 

“Jakże wielkim zaskoczeniem jest odkrycie, że niebo jest tu. To życie jest dla wolności, nie zmarnuj go na bieganiu za wiatrem.”

Niedualizm nie jest religią, nauką, czy filozofią. To rzeczywistość, która może zostać odkryta poprzez wgląd. Nauczyciele niedualizmu wskazują na nią, ale osoba poszukująca musi sama rozpoznać prawdę.

Dlaczego warto?

Niedualność to koniec poszukiwań i koniec wszystkich historii. Ta perspektywa jest uniwersalna i może być odpowiedzią na wszystkie Twoje pytania, ponieważ wskazuje na miejsce w Tobie, które jest zawsze spokojne i wolne. Dzięki połączeniu się z tą Obecnością, ze swoim Stanem Naturalnym, przestaniesz traktować życie tak poważnie, zdystansujesz się od kołowrotka myśli oraz doświadczysz każdej chwili w pełni i bez oceny.

To wydarzenie jest dla każdego kto odczuwa:

· pustkę i niezrozumienie,
· potrzebę pobudzenia swojego wewnętrznego potencjału, 
· niepokój i lęk, 
· chęć odkrycia prawdy i głębszego sensu życia, 
· zagubienie i brak przynależności, 
· permanentny stres, napięcia w ciele i przebodźcowanie,
· zainteresowanie rozwojem osobistym oraz duchowym,
· ochotę poznania nowych osób, skonsolidowania się z ludźmi o podobnych potrzebach i poglądach. 

Zapraszamy Cię na weekend pełen kontemplacji, obecności i prawdy.

Jak wyglądają spotkania?

Oba dni podzielone są na dwa bloki: medytację oraz Satsang (tj. “obcowanie z prawdą”). 
W trakcie medytacji zanurzamy się w Siebie, Nitya kieruje nas abyśmy sami poprzez wgląd doświadczyli niedualnego świata. W trakcie Satsangu jest czas na pytania dzięki, którym możesz pogłębić swoje odczucia, rozwiać wszelkie wątpliwości lub uzyskać wsparcie w nurtujących Cię kwestiach. 

BILETY

Harmonogram

Sobota:
13:30 – Wstęp
14:00 – Medytacja
17:00 – Satsang 

Niedziela:
09:30 – Wstęp
10:00 – Medytacja
13:00 – Satsang

Opłaty

Pełny koszt 4 spotkań:
I próg cenowy do 25 kwietnia 380 zł
II próg cenowy od 26 kwietnia 440 zł

Rezerwacja

Liczba miejsc na Satsangu jest ograniczona. Warunkiem rezerwacji miejsca jest wpłacenie całej kwoty. O rezerwacji miejsca będzie decydować kolejność wpłat.
Jeśli dokonujesz zakupu na firmę, bardzo proszę o wpisanie numeru NIP w odpowiedniej rubryce.

BILETY

O Nityi

Nitya (Patrycja Pruchnik) przebudziła się w 2011 roku.Jej głównym nauczycielem jest Mooji. Nadał jej imię Nitya, co oznacza Wieczną Esencję.
Poprowadziła już ponad 70 tygodniowych odosobnień medytacyjnych oraz kilkaset spotkań, wykładów i prelekcji na temat przebudzenia i wolności. Jest autorką książek o oświeceniu i medytacji, które zostały przetłumaczone na języki obce. Spotyka się z ludźmi poszukującymi odpowiedzi na najważniejsze pytania, gotowymi do odkrycia prawdy o sobie, otwartymi na zgłębianie natury rzeczywistości.

Kontakt

Pytania prosimy kierować na adres info@nitya.pl
W tytule maila prosimy wpisać: Satsang Gdańsk.

BILETY

Regulamin

Biorąc udział w Odosobnieniu z Nityą oświadczasz, że zapoznałaś / zapoznałeś się z treścią Regulaminu i akceptujesz jego postanowienia.
Regulamin

Warunki rezygnacji

* Bez możliwości zwrotu w przypadku rezygnacji na dwa tygodnie przed wydarzeniem (od 27 kwitetnia 2024r.)

Z miłością,
Nitya & Team

Kiedy?

11.05.2024 -
12.05.2024

Gdzie?

Arche Dwór Uphagena, ul. Prof. Kieturakisa 1, Gdańsk