Webinar

Wakacje

od siebie

środa, 12 czerwca; godzina 19:00

Zanurz się w wewnętrznej ciszy.

  • 00Dni
  • 00Godzin
  • 00Minut
  • 00Sekund

Spokój jest Twoim naturalnym prawem. Tym, czym w istocie jesteś. Umysł jest tym, co go przesłania. Podobnie jak chmury zakrywają Niebo.

Na spotkaniach, które organizuję często słyszę od uczestników, że są przebodźcowani, zmęczeni ciągłym dążeniem do czegoś, cierpią z powodu natłoku myśli i poczucia niedopasowania. 

Ilość myśli i reakcji na czynniki zewnętrzne wywołują przebodźcowanie. Ciągła analiza, ocena sytuacji i potrzeba realizacji celów powoduje w nas ogromne zmęczenie oraz poczucie niespełnienia kolejnych wizji i oczekiwań. Męczy nas poczucie, że powinniśmy coś więcej, lepiej lub inaczej. 

  • Jak odpocząć od siebie i przestać ciągle gonić za czymś nienazwanym?
  • W jaki sposób zdystansować się od ego i myśli?
  • Jak przerwać ten kołowrotek powinności i akceptować każdą chwilę w pełni?
  • Jak znaleźć w sobie wewnętrzną ciszę i przestrzeń wolną od oceny? 

W trakcie webinaru opowiem o tym w jaki sposób radzić sobie z natłokiem myśli, jak uspokoić umysł i świadkować temu, co przepływa. Dowiesz się jak się wyciszać i głęboko regenerować niezależnie od okoliczności zewnętrznych.

Zostaw mi swojego maila a za kilka dnia wyślę Ci nagranie z webinaru.

Udało się

Do zobaczenia w Twojej skrzynce pocztowej

Nitya Patrycja Pruchnik

Nazywam się Nitya Patrycja Pruchnik. 12 lat temu zaczęłam prowadzić pierwsze w Polsce satsangi i medytacje niedualne. Tysiące osób zaufało mi, biorąc udział w spotkaniach i retreatach ze mną.

Jestem autorką książek i wykładów na temat przebudzenia. Nauczam w nurcie niedualności, wskazując na radość i spokój, niezależne od okoliczności. Uwidaczniając tym samym, prostotę i ulgę w życiowym doświadczeniu, po tym jak rozpoznajemy istotę naszego istnienia.

Fundamentem mojego przekazu jest Satsang. Są to spotkania medytacyjne oparte na dialogu z nauczycielem. Z wykształcenia jestem pianistką i socjolożką.

Posłuchaj.

Poczuj.

0:00 / 0:00
Celebracja odpoczynku

Spotkaj się z nami na Retreatach

Czujesz, że potrzeba Ci dłuższego wytchnienia i odpoczynku? Dołącz do jednego z wakacyjnych Retreatów, których sercem jest Satsang i medytacja. Sprawdź czy jest w Tobie miejsce wolne od wszystkiego.

Czym jest Retreat?

Odosobnienie, schronienie, zacisze, odpoczynek. Bezpieczna przestrzeń. Podczas odosobnienia dystansujesz się od nawykowych działań i nadmiernej ilości bodźców. Powracasz do wewnętrznego spokoju. Dotykasz tego, co w Tobie wieczne i żywe. Spoglądasz do wnętrza. Nie ma nic do zrobienia. Ulga.

Odosobnienie nie oznacza izolacji od innych ludzi. Odosobnienie oznacza odpoczynek od koncepcji siebie. W żywej obecności rozpływają się złudzenia. Stajemy nadzy, w totalnej wolności i w ten sposób się odosabniamy.