Play Video

Spotkanie z Nityą w Lublinie

Prawdziwy człowiek ma odwagę zmierzyć się z rzeczywistością taką, jaka jest. Nie potrzebuje jej dorabiać.

Zapraszamy na weekendowe spotkanie z Nityą w Arche Hotel Lublin, w dniach 22-23 czerwca.

Spotkanie z Nityą to możliwość dostrzeżenia, że nie jesteśmy swoimi myślami; zrozumienia, że  nie musimy walczyć z rzeczywistością; zobaczenia, że jest w nas przestrzeń wolna od wszystkiego. Doświadczenie tego pozwala nam odnaleźć prawdziwy spokój, przestać traktować życie tak poważnie oraz uwolnić się od mentalnego cierpienia. Kiedy zrozumiemy czym jest nasz Stan Naturalny zaczniemy wieść życie wolne od oceny i analizy; poddamy się rzeczywistości takiej, jaka jest; uwolnimy swój naturalny potencjał i odkryjemy spokój i wolność w nas. 

Nitya od przeszło 10 lat wskazuje na szczęście i spokój, które są zawsze dostępne, niezależne od okoliczności, a jednocześnie wspólne wszystkim ludziom. W trakcie spotkania prowadząc nas do bezpośredniego doświadczenia, pokazuje jak odkryć w sobie wolność, lekkość i radość oraz zakończyć mentalne cierpienie, które dotyczy tak wielu ludzi. Każdy z nas ma w sobie ten potencjał, wystarczy tylko przekierować uważność w odpowiednią stronę.

Niedualność

Spotkania odbywają się w oparciu o niedualność. Niedualność jest perspektywą, która wskazuje na rzeczywistość przed słowami, czyli obecność dla wszelkich wyrażających się zjawisk. Jest spojrzeniem, które nie dzieli świata na niezależnych nas opierających się na ego, pokazuje, że jesteśmy czymś więcej niż tylko ciałem, które jest manifestacją świadomości. Niedualizm nie jest religią, nauką, czy filozofią. To rzeczywistość, która może zostać odkryta poprzez wgląd. Nauczyciele niedualizmu wskazują na nią, ale osoba poszukująca musi sama rozpoznać prawdę.

Zapraszamy Cię do spojrzenia właśnie w tę stronę, gdzie poprzez pełną obecność doznajesz ukojenia i spokoju niezależnie od świata zewnętrznego. 

Dlaczego warto?

Niedualność to koniec poszukiwań i koniec wszystkich historii. Ta perspektywa jest uniwersalna i może być odpowiedzią na wszystkie Twoje pytania, ponieważ wskazuje na miejsce w Tobie, które jest zawsze spokojne i wolne. Dzięki połączeniu się z tą Obecnością, ze swoim Stanem Naturalnym, przestaniesz traktować życie tak poważnie, zdystansujesz się od kołowrotka myśli oraz doświadczysz każdej chwili w pełni i bez oceny.

To wydarzenie jest dla każdego kto:

 • pragnie rozbudzić swój naturalny potencjał, 
 • chce odkryć prawdę o swojej naturze, 
 • pragnie spojrzeć na życie z innej perspektywy, 
 • odczuwa pustkę, niezrozumienie, niepokój i lęk, 
 • jest zagubiony i ma poczucie braku przynależności, 
 • doświadcza stresu, napięć i przebodźcowania, 
 • chciałby doświadczyć więcej spokoju i wolności, 
 • jest zainteresowany rozwojem osobistym oraz duchowym,
 • ma ochotę poznać nowych ludzi i poczuć się częścią wspólnoty.

Zapraszamy Cię na weekend pełen kontemplacji, obecności i prawdy.

What do the meetings look like?

W trakcie obu dni doświadczysz medytacji i Satsangu (z sanskrytu: “obcowanie z prawdą”), Wspólnie zanurzamy się w Siebie, Nitya pokieruje nas abyśmy sami poprzez wgląd doświadczyli niedualnego świata. Będzie również czas na pytania dzięki, którym możesz pogłębić swoje odczucia, rozwiać wszelkie wątpliwości lub uzyskać wsparcie w nurtujących Cię kwestiach. 

Harmonogram

Sobota:

 • 13:45 – spotkanie I
 • 15:00 – przerwa 
 • 17:00 – spotkanie II 
 • 18:30 – zakończenie

Niedziela:

 • 09:45 – spotkanie III
 • 11:00 – przerwa 
 • 13:00 – spotkanie IV 
 • 14:30 – zakończenie

Koszt:

 • I próg cenowy do 7 czerwca –  330 zł
 • II próg cenowy od 8 czerwca – 380 zł

Rezerwacja

Liczba miejsc na Satsangu jest ograniczona. Warunkiem rezerwacji miejsca jest wpłacenie całej kwoty. O rezerwacji miejsca będzie decydować kolejność wpłat.
Jeśli dokonujesz zakupu na firmę, bardzo proszę o wpisanie numeru NIP w odpowiedniej rubryce.

About Nitya

Nitya (Patrycja Pruchnik) przebudziła się w 2011 roku. Jej głównym nauczycielem jest Mooji. Nadał jej imię Nitya, co oznacza Wieczną Esencję.
Poprowadziła już ponad 70 tygodniowych odosobnień medytacyjnych oraz kilkaset spotkań, wykładów i prelekcji na temat przebudzenia i wolności. Jest autorką książek o oświeceniu i medytacji, które zostały przetłumaczone na języki obce. Spotyka się z ludźmi poszukującymi odpowiedzi na najważniejsze pytania, gotowymi do odkrycia prawdy o sobie, otwartymi na zgłębianie natury rzeczywistości.

Contact

Pytania prosimy kierować na adres info@nitya.pl
W tytule maila prosimy wpisać: Lublin

Terms of use

Biorąc udział w Odosobnieniu z Nityą oświadczasz, że zapoznałaś / zapoznałeś się z treścią Regulaminu i akceptujesz jego postanowienia.

Warunki rezygnacji

* Bez możliwości zwrotu w przypadku rezygnacji na dwa tygodnie przed wydarzeniem (od 8 czerwca 2024r.)

Z miłością,
Nitya & Team

Transmisja spotkania

Nie możesz przyjechać do Lublina? Zapraszamy na spotkanie z Nityą w wersji on-line. Transmisja odbywa się w czasie rzeczywistym, na platformie Zoom.

Kiedy?

22.06.2024 -
23.06.2024

Gdzie?

Arche Hotel, Zamojska 30, Lublin