Szczęście tu i teraz – satsang i medytacja w Krakowie

EVENT DESCRIPTION 

Czy masz wrażenie, że walczysz z codziennością i nie potrafisz poddać się biegowi wydarzeń? Czy czujesz ciągłe zagubienie i zaniepokojenie? A może masz nieodparte wrażenie, że coś jest nie tak z Tobą lub z życiem? Te uczucia są znane wielu ludziom.
Być może Niedualność jest odpowiedzią, której szukasz. Satsang, czyli “obcowanie z prawdą” wskaże Ci zupełnie inną perspektywę; pomoże Ci odnieść się do tego, co jest przed słowami, odnaleźć dystans do myśli i cierpienia; pokaże miejsce w Tobie, które jest zawsze spokojne, niezależne i w którym możesz zaznać ukojenia. To prawdziwy Ty, Twoja istota i źródło, czysta Obecność dla wszystkiego co się wydarza.

Zapraszam Cię na spotkanie podczas, którego wskazuję, w którą stronę spojrzeć aby powrócić do Swojego Stanu Naturalnego gdzie znajdziesz Wolność i Spokój. To miejsce już jest dostępne i takie samo dla każdego.

Nitya jest pierwszą w Polsce nauczycielką medytacji w nurcie niedualności. Spotyka się z ludźmi poszukującymi odpowiedzi na najważniejsze pytania, gotowych odkrywać prawdę o sobie, otwartych na zgłębianie natury rzeczywistości. Niedualny przekaz jest uniwersalny i pozareligijny. Wskazuje na szczęście i spokój, które są zawsze dostępne, niezależne od okoliczności, a jednocześnie wspólne wszystkim ludziom.

SCHEDULE

Sobota: 
15:00 – Medytacja 
17:00 – Satsang 

Niedziela: 
10:00 – Medytacja 
12:00 – Satsang 

Prosimy aby na każde spotkanie przyjść 15 minut wcześniej i zająć miejsce na sali. My zadbamy o to żeby ten czas był miły dzięki specjalnie dobranej playliście.  
Na miejscu dostępne są krzesła. Jeśli wolisz to zabierz ze sobą matę lub poduszkę do siedzenia. 

>>BILET NA WYDARZENIE<< 

OPŁATY 

Pełny koszt 4 spotkań:
I próg cenowy do 10 marca 380 zł
II próg cenowy od 11 marca 440 zł

REZERWACJA

Liczba miejsc na Satsangu jest ograniczona. Warunkiem rezerwacji miejsca jest wpłacenie całej kwoty. O zarezerwowaniu miejsca będzie decydować kolejność wpłat.

Jeśli dokonujesz zakupu na firmę, bardzo proszę o wpisanie numeru NIP w odpowiedniej rubryce. 

>>BILET NA WYDARZENIE<<

REGULAMIN

Biorąc udział w Odosobnieniu z Nityą oświadczasz, że zapoznałaś / zapoznałeś się z treścią Regulaminu i akceptujesz jego postanowienia.

Treść Regulaminu

WARUNKI REZYGNACJI

* Bez możliwości zwrotu w przypadku rezygnacji na dwa tygodnie przed wydarzeniem (od 8 marca2024r.)

CONTACT

Pytania prosimy kierować na adres info@nitya.pl

(W tytule maila prosimy wpisać: Satsang Kraków, imię i nazwisko).

Czekamy na Ciebie z miłością! Do zobaczenia już wkrótce!

Nitya & Team 

Kiedy?

23.03.2024 -
24.03.2024

Gdzie?

Kraków - RYNEK.przestrzeń, Rynek Główny 34, 31-010
en_GB